• AMERIKAN DOLARI
  9,6784
  % 0,77
 • € EURO
  11,2437
  % 0,42
 • £ POUND
  13,3268
  % 0,77
 • BITCOIN/TL
  610120,655
  % 5,48
 • ETHEREUM/TL
  40121
  % 3,66
 • RIPPLE/TL
  10.55
  % 1,53
 • ÇEYREK ALTIN
  892,00
  % 2,45
 • CUMHURIYET ALTINI
  3.569,00
  % 2,37

Acil Nakit Kredisi Sunan Bankalar? Acil Nakit Kredisi

Acil Nakit Kredisi Sunan Bankalar? Acil Nakit Kredisi

Tüketiciler çoğu zaman acil nakit kredilerine ihtiyaç duymaktadır. Haliyle bu durum acil nakit kredisi sunan bankalar konusunda araştırma yapılmasını sağlamıştır. Günümüzdeki pek çok banka bu konuda hizmet vermekle beraber tüketicilere yardımcı olmaktadır. Ayrıca hızlı kredi olarak da adlandırılan bu hizmetle ilgili pek çok banka çalışmalarına devam etmektedir.

Enpara Acil Nakit Kredi

Enpara.com son zamanların en çok tercih edilen uygulamalarından biridir. QNB Finansbank’ın uygulaması olan ENPARA, birbirinden farklı ihtiyaçlar için kredi vermektedir. 30 bin TL’ye kadar acil nakit kredisi unan bu uygulama ile beraber gelir belgesiz krediden de yararlanabilirsiniz.

CEPTETEB Acil Nakit Kredi

TEB Bankası uygulaması olan CEPTETEB, 30 bin TL’ye kadar kredi sunmaktadır. Acil nakit ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmakla beraber her geçen gün büyüyen bir müşteri kitlesiyle farklı kredi seçenekleri de gündeme gelmektedir. Bu nedenle TEB faiz oranları da belirli dönemlerde düşüş sağlamaktadır.

Odeabank Acil Nakit Kredi

Odeabank, acil nakit kredisi sunan bankalar arasındadır. 35 bin TL’ye kadar kredi başvurusu yapabileceğiniz bu bankada gerekli şartları sağlamanız gerekiyor. Elbette tüm bu uygulamalardan hizmet alabilmek için kredi puanının yüksek olması gerekmektedir.

N Kolay Acil Nakit Kredi

30 bin TL’ye kadar kredi sunan uygulamalardan olan N Kolay Kredi, son zamanların popüler alternatiflerindendir. Gelir belgesi talep etmemekle beraber daha rahat bir şekilde kredi verdiği için günümüz tüketicileri tarafından tercih ediliyor.

Acil Nakit Kredisinde Vadeler Kaç Ay?

Her banka için değişen vadelerle acil nakit kredisi alabilirsiniz. Genelde 36 ay ile sınırlandırılan bu vadelerde daha düşük faiz oranlarından faydalanma şansınız bulunmaktadır. Ayrıca bankaya giderek müşteri hizmetleriyle görüşme yapmalı ve aylık ödeme miktarınızı da paylaşmalısınız. Bu durumda faiz oranları tarafınıza sunulacaktır.

İlginizi Çekebilir :  Ziraat Bankası SMS İle Kredi

Günümüzde acil nakit kredisi sunan bankalar sırasıyla bu şekildedir. Mobil uygulamalar üzerinden de başvuru yaparak kısa sürede ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Asıl önemli olan durum, bankalar arasındaki rekabetten yararlanarak uzun vadeli ve düşük faizli krediler almaktır. Özellikle bayram ve tatil dönemlerinde faiz oranlarındaki değişikliklerden yararlanmanız, bütçeniz açısından oldukça güzel sonuçları beraberinde getirecektir. Genelde acil nakit kredisi sunan bankalar bu şekilde hizmet vermektedir.


YORUMLAR YAZ