• AMERIKAN DOLARI
  13,4726
  % 0,71
 • € EURO
  15,2894
  % 0,84
 • £ POUND
  18,2713
  % 0,23
 • BITCOIN/TL
  479100,121
  % -1,73
 • ETHEREUM/TL
  32984
  % -5,13
 • RIPPLE/TL
  8.15
  % -4,57
 • ÇEYREK ALTIN
  1.281,00
  % 0,46
 • CUMHURIYET ALTINI
  5.129,00
  % 0,52

Anında Onaylı Kredi Sunan Bankalar

Anında Onaylı Kredi Sunan Bankalar

Acil nakit ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla anında onaylı kredi sunan bankalar üzerinden başvurular yapılmaktadır. Elbette bu süreçte kredi puanı ve diğer faktörler göz önünde bulundurulmaktadır. Çünkü bankalar kredi hizmeti sunmadan önce tüketicilerin geçmiş finansal durumlarını kontrol eder ve daha sonra kesin onay vererek hizmet almalarını sağlar. Bu yazımızda sizlere kesin onaylı kredi veren bankalar hakkında detaylı bilgiler aktarıyor olacağız. Bu tanım aynı zamanda anında onaylı kredi sunan bankalar olarak da adlandırılabilir.

Bankalarda Anında Onaylı Kredi Şartları

Anında onaylı kredi almak isteyenler için bankalar bazı şartları ön plana sunmaktadır. Bunlardan ilki kredi notunun yüksek olmasıdır. Kredi puanı yüksek olan kişiler anında kredi onayı alarak kullanmaya başlayabilir. Düşük olanlar için kefil ya da ipotek şartı aranmaktadır.

Günümüzde anında onaylı kredi sunan bankalar ayrıca SGK hizmet dökümü belgesi talep eder. Yani tüketicinin çalışıyor olması önemlidir. Haliyle gelir belgesinin de bankaya sunulmasında yarar var. Tüm bu kriterleri sağlayan tüketiciler anında onaylı kredi alabilmektedir.

Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar

Pek çok bankada bu konuda hizmet sunmaktadır. İş Bankası, Akbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi, Vakıfbank, Fibabanka ve Denizbank, yukarıdaki şartlara uyum sağlanması durumunda kredilere hemen onay vermektedir. Zaten bu bankaların müşterisi olanlar şubeye gitmeden de kredi alabilir.

Yapı Kredi Anında Kredi

75 bin TL’ye kadar hızlı kredi alabileceğiniz Yapı Kredi ayrıca online olarak da hizmet vermektedir. Bu yüzden şubeye gitmenize gerek yoktur.

İş Bankası Anında Kredi

30 bin TL’ye kadar kredi sunan İş Bankası da aynı zamanda şubesiz kredi sunabilmektedir. Bu bankanın müşterileri diğer bankalarda olduğu gibi anlık olarak kredi alma şansına sahiptir.

Aktifbank Anında Kredi

N Kolay Kredi uygulamasıyla dikkatleri üzerine çeken Atkfibank, ihtiyaç kredilerinde kısa sürede müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır. Haliyle anında onaylı kredi sunan bankalar arasında yerini almıştır.

İlginizi Çekebilir :  Eğitim Kredisi Veren Bankalar Hangileri?

Akbank Anında Kredi

Şubeye gitmeden kredi alabileceğiniz bir diğer banka, Akbank’tır. Akbank Direkt isimli uygulama ile beraber 30 bin TL’ye kadar kredi alabilirsiniz.

Fibabanka Anında Kredi

Belgesiz, kefilsiz ve şubesiz kredi imkanı sunan Fibabanka, 20 bin TL’ye kadar anında kredi vermektedir. Üstelik ATM üzerinden de krediye başvurma şansınız bulunmaktadır.


YORUMLAR YAZ