• AMERIKAN DOLARI
  9,6771
  % 0,75
 • € EURO
  11,2408
  % 0,40
 • £ POUND
  13,3195
  % 0,72
 • BITCOIN/TL
  610132,440
  % 5,36
 • ETHEREUM/TL
  40110
  % 3,57
 • RIPPLE/TL
  10.56
  % 1,76
 • ÇEYREK ALTIN
  907,00
  % 2,56
 • CUMHURIYET ALTINI
  3.623,00
  % 2,49

Banka Dışında Kredi Alabilir miyim? Kredi Veren Kurumlar

Banka Dışında Kredi Alabilir miyim? Kredi Veren Kurumlar

Tüketiciler bazen bankalardan kredi alamadığı için çeşitli kurumlara başvurmaktadır. Bu nedenle banka dışında kredi alabilir miyim konusuyla ilgili olarak sık sık araştırma yapmaktadır. Bankalar arasındaki rekabetler aslında farklı şirketlerin de bu konuda hizmet sunmasını sağlamıştır. Finans şirketleri BDDK kayıtlı olarak konut, araç ve ihtiyaç kredisi sunabilmektedir. Bu şirketlerle ilgili tüm bilgilere yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Banka Dışında Kredi Veren Yerler

Banka dışında kredi veren yerler hakkında ilk olarak holdingler, ödeme kuruluşları, varlık yönetim şirketleri ve finansal kiralama kuruluşları dikkat çekmektedir. Bunlara ek olarak yabancı bankaların ülkemizdeki temsilcilikleri üzerinden de kredi alınabilir. Genel olarak banka dışında kredi alabilir miyim sorusuyla ilgili o halde ‘evet’ yanıtıyla karşılaşabilirsiniz. Firmalar ve özet kredi bilgileri yazımızın devamında paylaşılmıştır.

Koç Finans Kredi Hizmeti:Sıfır kilometre araçlar için kredi hizmeti sunan Koç Finans aynı zamanda acil nakit kredisi sunmaktadır. Koç Finansman hizmetlerinden yararlanmak için mutlaka firma ile görüşmeniz gerekir. Ayrıca kredi notu faktörüne de dikkat edilmesinde yarar var.

Evkur: Toptan eşya mağazası olarak bilinen Evkur, alışverişlerde müşterilerine kredi imkanı sunabilmektedir.

DD Finansman: Genelde ev kredisi sunan bu kuruluş, yatırım gerçekleştirmek isteyenler için de güzel fırsatlar sunmaktadır. Ancak sunulan hizmetler, yurt dışında ikamet eden Türk vatandaşlarının, Türkiye’den konut satın alması içindir.

TEB – Şeker Finans Kredi Hizmetleri

Şeker Mortgage Finans: Şeker Finans, yeni bir ev satın almak isteyenlere uzun vadeli krediler sunmaktadır. 30 yıl vadeye kadar kredi sunan Şeker Finans, esnaf ve çiftçilere özel konut kredileri de vermektedir.

TEB Finans: BDDK’da hem banka hem de holding olarak kayıtlı olan TEB Finans, 30 farklı ülkede hizmet sunmaktadır. Anlık finansman hizmetleri için başvuru yapılabilir.

İlginizi Çekebilir :  QNB Finansbank Enpara Avantajları Neler?

Banka Dışında Kredi Sunan Firmalar

Sizlerle paylaşılan bu firmaların yanı sıra VFS finansman, Turkcell finansman, Volkswagen Doğuş finansman ve Tırsan finansman gibi kurumlardan da kredi alma şansınız bulunmaktadır. Genelde ipotekli kredi sunan bu firmaların farklı taleplerde bulunabileceği unutulmamalıdır. Son olarak banka dışında kredi alabilir miyim hakkında karşınıza çıkan çok sayıda firma olacaktır. Önemli olan durum, bu firmaların BDDK kayıtlı olarak hizmet vermesi gerektiğidir.


YORUMLAR YAZ