• AMERIKAN DOLARI
  9,7315
  % 1,31
 • € EURO
  11,3265
  % 1,17
 • £ POUND
  13,4007
  % 1,32
 • BITCOIN/TL
  615166,592
  % 4,20
 • ETHEREUM/TL
  40481
  % 1,90
 • RIPPLE/TL
  10.68
  % 1,90
 • ÇEYREK ALTIN
  909,00
  % 2,67
 • CUMHURIYET ALTINI
  3.629,00
  % 2,68

Banka Kredi Kartı Başvuruları

Banka Kredi Kartı Başvuruları

Müşteriler kredikartı başvurusu ne zaman gönderilir ve gelir gibi soruların cevapları hep merak etmişlerdir. Bankalar kredi kartları müşterisi alabilmek için verilen hediye ve imkanlarla bankalara çekebilmektedir. Kredikartı bankalara başvurulduğunda en az iki haftada basılır ve müşterilerin istediği gönderim ve alım başvurusuna göre hareket edilir.

Kredi Kartı Ortalama On Gün İçinde Çıkar ve Gönderilir?

Banka tarafından onaylanan kredi kartları ortalama 10 gün içinde basılarak çıkar ve müşterilere telefon ya da mail ile irtibata geçilip müşteriye bilgilendirme yapılır. Müşteriye 1 hafta içinde kargo ya da banka şubesine çağrılarak teslim edilir.

Kredi Kartı Başvuru Aşamaları Nasıldır?

Banka personeli müşterisinin kimliğiyle belli bir araştırma süresinden sonra gerek sanal gerekse fiziki olarak müşteri tarafından gerekli sözleşmeleri kabul ederek imzalatır ve kabul eder. Basılmak için gönderilir. 10 gün içinde kredi kartı basım merkezinde basılıp istenilenşubeye gönderilir. Şubedeki personel gelen kartın nasıl ulaşması istediğini müşterisinden öğrenir. Kartın geldiği ile alakalı müşteri gerek telefon gerekse mail ortamında bildirilir.

Kredi Kartları Nasıl Teslim Edilir?

Müşteriye kredi kartı geldiği zaman nasıl alacağı hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra hangi aşamayı seçtiği sorulur. Müşteri isterse kredikartını istediği bir şube ya da bankaların anlaşmalı olduğu kuryeler vasıtasıyla istediği yere 5 gün içinde gönderilir. Kuryeler kimlik kartlarını görmek üzere kredi kartını sahibine teslim eder. Kuryeler kredi kartı sahibinin kimlik numarasını ibraz etmediği sürece kredi kartını başka kimseye vermemeye özen gösterirler.

Kredi Kartı Gelmediği Zaman Ne Yapılmalıdır?

Kredi kartı 15 gün içinde teslim edilmezse müşteri temsilcileriyle irtibata geçilmelidir. Banka aksini söylemedikçe kredi kartı basım merkezlerinde yoğunluktan dolayı geç basılmış olabilir. Ya da kurye ile yolda olabilir veya kurye adres olarak beyan ettiğiniz yerde sizi bulamamış olabilir.Kredikartları basımdan kaynaklı gelmemezlik olduğu beyan edilirse bankanın müşteri hizmetleri aranıp o kartın iptali istenilip tekrardan kredikartı basılması istenilir. Bu sefer kredi kartı kurye yöntemiyle gönderimi istenilmeyip istenilen şubeden teslimi alınması istenebilir.

İlginizi Çekebilir :  Youtube Para Kazanma Yolları Nelerdir?

YORUMLAR YAZ
 • Batutemel10 ay önce
 • Alması iyi ama ödemesi kötü :))