• AMERIKAN DOLARI
  9,6924
  % 0,90
 • € EURO
  11,2959
  % 0,68
 • £ POUND
  13,3576
  % 1,00
 • BITCOIN/TL
  613673,392
  % 4,67
 • ETHEREUM/TL
  40315
  % 2,66
 • RIPPLE/TL
  10.59
  % 1,31
 • ÇEYREK ALTIN
  910,00
  % 2,78
 • CUMHURIYET ALTINI
  3.633,00
  % 2,74

Enpara Kredi Başvurusu ve Şartları – Enpara Faiz Oranları

Enpara Kredi Başvurusu ve Şartları – Enpara Faiz Oranları

QNB Finansbank’ın popüler uygulaması olan Enpara üzerinden artık kredi başvuruları yapılabilmektedir. Öncelikle Enpara kredi başvurusu yapmak isteyenler web üzerinden ya da Finansbank şubelerinden bu krediye ulaşabilir. Krediyle ilgili tüm detaylar ve şartlar, yazımızın devamında paylaşılmıştır. Ayrıca enpara kredi başvurusu ile sözleşme şartları da aşağıda sunulmuştur.

Enpara Kredi Özellikleri

Enpara’dan ihtiyaç kredisi almak isteyenler aylık eşit taksitler halinde bireysel kredi talebinde bulunabilmektedir. Ayrıca kredi için en az 1000 TL, en çok da 60 bin TL olarak başvuru yapılabilir. Vade ise 60 aya kadar çıkabilmektedir. Bu yüzden 60 ay vadeli kredi almak isteyenler QNB Finansbank sayesinde acil nakit ihtiyaçlarını da karşılayabilmektedir.

Şubesiz bankacılık hizmeti almak isteyen tüketiciler Enpara kredi başvurusu yaparak gün içinde olumlu ya da olumsuz geri dönüş alabilmektedir. Bu süreç tamamen kredi puanınızın uygunluğuna bağlıdır. Çünkü hiçbir banka, kredi notu düşük olanlara anlık olarak kredi sunmaz. Eğer kredi puanınız düşük ise kefil veya ipotek göstererek enpara kredisi alabilirsiniz.

Enpara İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Değişken faiz oranlarıyla kredi alabileceğiniz Enpara.com uygulamasında 12 aylık kredi için faiz oranı %2,45’tir. Eğer 36 ay vadeli kredi kullanacaksanız bu faiz oranı %2,36’ya düşecektir. Son olarak 48 ay vadeli kredilerde ise %2,33 faiz oranından faydalanabilirsiniz. 60 ay vadeli krediler için ise banka şubelerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Enpara İhtiyaç Kredisi Sözleşmesi

Kredi almadan önce enpara ihtiyaç kredisi sözleşmesi konusunda bazı bilgilere ihtiyacınız olacaktır. Öncelikle herhangi bir komisyon, masraf ya da ek ücret içermeyen bu kredide belirli bir vade seçilir ve ödemeler aylık olarak yapılır. Bununla beraber enpara’da bulunan vadesiz TL hesabınıza kredinizin onaylanması halinde yatırım işlemi gerçekleştirilir. Ayrıca bu uygulama anında onaylı kredi imkanı tanımaktadır.

İlginizi Çekebilir :  Kredi Çıkmıyor Ne Yapmam Lazım? Kredi Alma Yolları

Mevcut kredinin taksit tutarları, ödeme planında sizlerle paylaşılan şekilde faiz, vergi ve anapara tutarlarını içermektedir. Söz konusu tutara faizin yüzde 15’i kadar KKDF, yüzde 5’i kadar da BSMV eklenmektedir.

Enpara İhtiyaç Kredisi Ödenmezse Ne Olur?

Her banka uygulamasında olduğu gibi bu kredi türünde de ödeme yapılmadığı zaman gecikme faizi söz konusudur. Buna ek olarak Enpara kredi başvurusu sürecinde de yetkililer konuyla ilgili tüm bilgileri sizlerle paylaşmaktadır. Zaten sözleşmeyi okuyunca borçlanmalar durumunda hangi süreçlerin uygulanacağını öğrenebilirsiniz.


YORUMLAR YAZ