• AMERIKAN DOLARI
  13,4726
  % 0,71
 • € EURO
  15,2894
  % 0,84
 • £ POUND
  18,2713
  % 0,23
 • BITCOIN/TL
  476667,682
  % -5,12
 • ETHEREUM/TL
  32771
  % -8,53
 • RIPPLE/TL
  8.11
  % -7,41
 • ÇEYREK ALTIN
  1.281,00
  % 0,46
 • CUMHURIYET ALTINI
  5.129,00
  % 0,52

Findeks Üyeliği Ücretli mi? Findeks Sorgulama

Findeks Üyeliği Ücretli mi? Findeks Sorgulama

Kredi skoru, tüketicilerin kredi almadan önce kontrol edilen çok önemli bir faktördür. Kredi notu düşük olan tüketiciler bazı şartlara uyum sağlayarak kredi alabilmektedir. Bu süreçte kredi notu sorgulamasının yapılması da önemlidir. Findeks sayesinde kredi puanı sorgulanabilir ve bankalara başvuru yapılabilir. Yazımızın devamında findeks üyeliği ücretli mi konusu başta olmak üzere birçok alt başlıkta bilgi veriyor olacağız.

Findeks Üyelik İşlemleri

Findeks üyelik ücretsizdir. Üyelik sürecinde sizden talep edilen bilgileri sisteme girerek kayıt olabilirsiniz. Ayrıca bireysel ve ticari olarak iki farklı seçenekte kredi puanı sorgulanabilmektedir. Findeks uygulamasına üyelik ücretsiz olmakla beraber sorgulama sürecinde bilmeniz gereken bazı ücretlendirmeler bulunmaktadır.

Findeks Kredi Notu Sorgulama İşlemleri

Kredi notuyla beraber risk raporu sorgulayabileceğiniz bu uygulamada bazı paketler bulunmaktadır. Bireysel paketlerde klasik, gold takipçi, gold danışmanlık ve premium gibi alternatifler mevcuttur.

Klasik paket aylık 6,25 TL’dir. Bu paketten yararlanan bireyler 12 adet notlu risk raporuna sahip olabilir. Ayrıca 12 ay boyunca kredi notu izleme ve yine 12 aylık uyarı hizmeti alınabilmektedir. O halde findeks üyeliği ücretli mi konusunda sadece paket ücretlerinin ücretli olduğunu söyleyebiliriz. Paylaştığımız fiyatlar KDV hariç fiyatlardır.

Gold takipçi ve gold danışmanlık paketinin aylık ücreti ise 9,17 TL’dir. Gold danışmanlık paketinde ekstra kullanabileceğiniz not danışmanı hizmeti bulunmaktadır ve 3 kez kullanılabilir. Son paket olan premium ise aylık KDV hariç 15 TL’dir. 3 defa not danışmanlığı alabilir, risk raporunuzu görebilir ve takip edebilirsiniz.

Findeks Güvenilir mi?

KKB yani Kredi Kayıt Bürosu tarafından hazırlanan bu proje yasal olmakla beraber birçok konuda tüketicilere destek sunar. Öncelikle kredi notu düşük olanların yapması gerekenleri paylaşan Findeks ayrıca not danışmanlığı sayesinde farklı imkanlar sunar. Bu süreçte dünyanın en gelişmiş kimlik doğrulama yapılarını kullandığı için güvenilir olduğunu söylemek doğru olacaktır.

İlginizi Çekebilir :  TEB ATM Para Yatırma Limiti

Özet olarak findeks üyeliği ücretli mi sorusunun yanıtı, sadece alınacak hizmetlerde ücretlidir. Ekonomik ücretlendirmelerle kredi skorunuzu öğrenebileceğiniz ve takip edebileceğiniz bu uygulamayı ülkemizde milyonlarca kişi kullanmaktadır. Sunulan hizmetlerde uyarı, izleme, takipçi, risk raporu ve daha pek çok alternatifin olduğu unutulmamalıdır.


YORUMLAR YAZ