• AMERIKAN DOLARI
  9,6639
  % 0,62
 • € EURO
  11,2125
  % 0,14
 • £ POUND
  13,3002
  % 0,58
 • BITCOIN/TL
  613317,575
  % 5,92
 • ETHEREUM/TL
  40122
  % 3,63
 • RIPPLE/TL
  10.59
  % 2,03
 • ÇEYREK ALTIN
  890,00
  % 2,23
 • CUMHURIYET ALTINI
  3.560,00
  % 2,15

İnternet Bankacılığı Nedir Nasıl Açılır?

İnternet Bankacılığı Nedir Nasıl Açılır?

İnternet bankacılığı günümüzde milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır ve günlük hayatın yoğunluğunda işleri çok daha kolaya indirgemek için telefon, tablet, bilgisayar gibi elektronik araçlarla, bankanızla iletişime geçmenize gerek kalmadan hesabınızı yönetebileceğiniz bir banka hizmetidir.

Zamandan Tasarruf Ederek Hayat Kalitenizi Arttırır

Finans yönetimini hızlandıran bu sistem öncelikle hesabınızı çok daha güvenli ve vakit kaybetmeden gerçekleştirmenizi sağlar. Hesabınızdaki mevcut miktarı görüntüleme, Havale/EFT yoluyla göndermeniz gereken kişilere bankaya gitmeden talimat verme, harcamalarınızın ne yönde olduğunu, mevcut hesabınızdan nasıl bir para geliri ve gideri olduğunu sadece müşteri numaranızla ve şifrenizle bankanın sitesine girerek veya tabletinize/telefonunuza uygulamasını indirerek rahatlıkla görüntülenebilecek bir e-banka hizmetidir.

İnternet bankacılığı nasıl açılır?

Finansal Yatırımlar Ve Fatura Ödemelerini Talimat Vererek Halleder

Günümüzde borsa, kur üstünden para kazanma gibi yöntemler olduğu gibi bunları bizzat banka üzerinden gerçekleştirmek yaygınlaştı. Önceden sadece bankaya giderek verilebilen bu talimatların artık rahatlıkla elektronik aygıtlarla verilebilmesi mümkündür. Bunun yanında aylık giderlerin içinde olan doğalgaz, su, elektrik, internet faturaları gibi faturaları da sadece faturanın üstündeki numaraları kullanarak mümkün. İnternet bankacılığı sayesinde bunları otomatik ödemeye alarak aylık ödemeleri otomatik yapıldıktan sonra hesaplardan bunları sorgulamak da verilen bu imkanlardan birisi.

İnternet Bankacılığını Kullanmak İstiyorsanız Müşteri Hizmetlerinizle İletişime Geçin

Banka işleriyle yoğun olarak uğraşan ve iş saatlerinden ayrı olarak bankaya da zaman ayırması gereken insanların bu uygulamaya aktiflik sağlamaları için bankalarının müşteri hizmetlerini arayarak gerekli müşteri numaralarını ve şifrelerini alması gerekli. Bu işlem bankanın yoğunluğuna göre değişmekle birlikte ortalama 10 dakika sürmektedir. Bu işlemi yaptıktan sonra sahip olduğunuz elektronik cihaza göre işlem yapmak istediğiniz banka sitesinden ve telefon uygulamalarından ulaşarak bankanın hizmetinden rahatlıkla faydalanabilir ve finans işlerinizi günlük işlerinizin arasında halledebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :  QNB Finansbank Enpara Avantajları Neler?

YORUMLAR YAZ