• AMERIKAN DOLARI
  9,6695
  % 0,68
 • € EURO
  11,2432
  % 0,36
 • £ POUND
  13,3221
  % 0,74
 • BITCOIN/TL
  612888,538
  % 4,62
 • ETHEREUM/TL
  40264
  % 2,61
 • RIPPLE/TL
  10.57
  % 1,25
 • ÇEYREK ALTIN
  908,00
  % 2,67
 • CUMHURIYET ALTINI
  3.626,00
  % 2,57

Şubesiz Kredi Veren Bankalar – Şubeye Gitmeden Kredi

Şubesiz Kredi Veren Bankalar – Şubeye Gitmeden Kredi

Son zamanlarda şubesiz kredi veren bankalar ilgi görmeye başlamıştır. Çünkü bu bankalardan alacağınız hizmetlerde adından da anlaşılacağı üzere banka şubelerine gitmenize gerek yoktur. Hızlı bir şekilde müşterisi olduğunuz bankanın internet şubesini kullanarak kredi çekebilir ve acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Son olarak bu bankalardan 15 bin TL’ye kadar hizmet alabileceğinizi unutmayın. Şubesiz kredi veren bankalar aynı zamanda acil nakit kredisi sunan bankalar olarak da adlandırılır.

Garanti Şubesiz Kredi

Değişken faiz oranlarıyla Garanti Bankası web üzerinden anında kredi alabilirsiniz. Başvuru formunda sadece TC kimlik ve cep telefonu numarasını kullanmanız yeterlidir.

Vakıfbank Şubesiz Kredi

Şubeye gitmeden kredi çekmek için Vakıfbank uygulamasından da faydalanabilirsiniz. Eğer banka müşterisi iseniz 20 bin TL’ye kadar hizmet alabilirsiniz. Elbette her bankada olduğu gibi bu bankada da kredi puanı faktörünün çok önemli olduğu unutulmamalıdır.

İş Bankası Şubesiz Kredi

Şubeye gitmeden hizmet almak isteyenler İş Bankasından da yararlanabiliyor. Telefondan ya da web şubesinden başvuru yaptıktan hemen sonra tarafınıza olumlu ve olumsuz bilgiler gönderilmektedir. Bu bilgilere istinaden ne kadarlık kredi kullanacağınız da sizlerle paylaşılmaktadır.

Akbank Şubesiz Kredi

Akbank Direkt uygulaması şubesiz kredi veren bankalar arasında yerini alan bu bankanın prestijini yükseltmiştir. Telefon üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Üst limit ise 20 ile 25 bin TL arasında değişmektedir.

QNB Finansbank Şubesiz Kredi

Dosyalarla uğraşmadan anında kredi almak isteyenler bu bankanın Enpara uygulamasından yararlanabilir. Üstelik Enpara.com üzerinden yapacağınız para transferlerind EFT ücreti alınmamaktadır.

TEB Şubesiz Kredi

CEPTETEB uygulamasıyla tüm dikkatleri üzerine çeken TEB, 15 bin TL’ye kadar şubesiz kredi imkanı sunmaktadır. Faiz ve vade oranları elbette değişkendir.

Şubesiz Kredi Ne Demek?

Şubesiz ya da anında kredi herhangi bir masraf ödemeden müşterisi olduğunuz bankadan alacağınız bir hizmettir. Buna ek olarak zaten bankada tüm bilgileriniz olduğu için sizden farklı bir belge talep edilmez. Ancak kredi puanı faktörüne göre hareket edildiğini unutmayın.

İlginizi Çekebilir :  Kredi Puanım En Az Kaç Olmalı? En Düşük Kredi Notları

Kredi notu yüksek olan tüketicilerden herhangi  bir kefil ya da ipotek talep edilmeden aynı gün içinde nakit ihtiyaçları karşılanmaktadır. Buna ek olarak şubesiz kredi veren bankalar 2019 yılında sayı olarak artmaya başlamıştır. Çünkü teknolojinin tüm imkanlarını müşterileri için kullanan bankaların güvenilir bir şekilde hizmet verdiğini söylemek mümkündür.


YORUMLAR YAZ