• AMERIKAN DOLARI
  13,4726
  % 0,71
 • € EURO
  15,2894
  % 0,84
 • £ POUND
  18,2713
  % 0,23
 • BITCOIN/TL
  482122,236
  % -7,67
 • ETHEREUM/TL
  33747
  % -12,25
 • RIPPLE/TL
  8.38
  % -9,64
 • ÇEYREK ALTIN
  1.281,00
  % 0,46
 • CUMHURIYET ALTINI
  5.129,00
  % 0,52

Tatil Kredisi Faiz Oranları – Kredi Veren Bankalar

Tatil Kredisi Faiz Oranları – Kredi Veren Bankalar

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte tatil planlamaları hız kazandı ve tatile çıkmak isteyenler, tatil kredisi faiz oranları ile ilgili araştırma yaparken en uygun krediyi kullanarak yılın yorgunluğunu uygun şartlarda atmak ister. Özellikle tatil için tasarruf yapamayanlar, bankaların sunduğu tatil kredilerine başvurarak uygun ödeme şartları ile kredi kullanmayı tercih eder.

Tatil kredisi için Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası, Garanti Bankası, ING Bank, İş Bankası, ICBC Turkey ve Fibabanka’ya başvurmak mümkündür. Tatil için yapılması gereken harcamaları taksitle ödemek isteyen tüm tüketiciler, hangi bankanın en düşük faizle tatil kredisi verdiğini öğrenmek ister. Bu konuda bankaların birbirinden farklı oranları uyguladığı bilinmelidir. Faizlerin piyasa koşullarına göre değişken olması nedeniyle en gerçekçi oranın bankaların internet sitelerinden öğrenilmesi söz konusudur. Banka dışında kredi veren kurumlar, bu krediyle ilgili hizmet sunmamaktadır.

Fibabanka Tatil Kredisi Faiz Oranları

Fibabanka, 36 aya kadar vade ve yüzde 2.89 faiz oranı ile tatil kredisi veren bir bankadır. Başvurular ise en yakın Fibabanka şubelerinden yapılabilir. Krediden yararlanmak için nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve ikametgah yeterlidir.

Vakıfbank Tatil Kredisi

Vakıfbank, yüzde 2.09 faiz oranı ile 36 aya varan vade ile tatil kredisi vermeye devam eden bankalardan biridir. Krediden yararlanabilmek için gelir durumunu gösteren bir belgenin yanı sıra ikametgah belgesi ve nüfus cüzdanının sunulması yeterlidir. Vakıfbank maaş müşterilerinin ise herhangi bir belge ibraz etmesine gerek yoktur.

Halkbank Tatil Kredisi

Halkbank, kamu bankalarından biridir ve en uygun tatil kredisi veren bankaların arasında yer alır. Halkbank tatil kredisi faiz oranları yüzde 2.16’dır. tatil kredisinde vade süresi ise maksimum 36 aydır. Daha düşük vade ile kredi kullanılabilir. Krediden yararlanmak için en yakın Halkbank şubesine başvurmak yeterlidir.

İlginizi Çekebilir :  Ziraat Konut Kredisi Faiz Oranları - 2019 Faizleri

Ziraat Bankası Tatil Kredisi

Ziraat Bankası, tatil kredisini 36 aylık vade ve aylık yüzde 1.90 faiz oranı ile sunar. “Ziraat Kredi Paketi” olarak bilinen kredi oranı ile tatil harcamalarının tamamı için kredi kullanılabilir. Ziraat’in tatil kredisinden yararlanmak isteyenlerin tek yapması gereken ise en yakın Ziraat Bankası şubesine başvurmaktır.

ING Bank Tatil Kredisi

ING bank da tatil kredisi veren bankalardan biridir. Başvuruları şube ya da internet üzerinden kabul eden ING Bank’ın tatil kredisi faiz oranları aylık yüzde 2.22 faiz oranı ile başlarken 36 aya kadar vade imkanı vardır.


YORUMLAR YAZ