• AMERIKAN DOLARI
  9,7377
  % 1,39
 • € EURO
  11,3339
  % 1,20
 • £ POUND
  13,4050
  % 1,37
 • BITCOIN/TL
  613265,187
  % 3,94
 • ETHEREUM/TL
  40372
  % 1,72
 • RIPPLE/TL
  10.65
  % 1,62
 • ÇEYREK ALTIN
  909,00
  % 2,78
 • CUMHURIYET ALTINI
  3.589,00
  % 2,68

Yıl Sonu Bitcoin Tahminleri – BTC Düşecek mi?

Yıl Sonu Bitcoin Tahminleri – BTC Düşecek mi?

Bitcoin her geçen gün yatırımcı sayısı artan bir sanal para uygulamasıdır. Bu nedenle yıl sonu bitcoin tahminleri konusunda belki de binlerce yorum yapılmış ve insanlar da bu yorumları merakla takip etmiştir. Özellikle de yurt dışından yapılan analist ve uzman yorumları, BTC’deki dalgalanmanın ne zaman sona ereceği hakkında bilgiler sunabilmektedir. Yine de hiçbir paylaşımın kesin yargılarla dikkate alınmaması önemlidir. Yıl sonu bitcoin tahminleri ve daha fazlası için yazımızı takip etmeniz yeterli olacaktır.

Bitcoin Güncel Durum

Bitcoin 2019 yılı başlarından günümüze kadar büyük bir dalgalanma furyası ile hareket etmektedir. Şu an için 8 bin 171 dolar seviyelerinden yatırım alan BTC, 6 ay kadar önce 12 bin dolara kadar yükselmiştir. Ancak dünyada yaşanan her türlü gelişmeden etkilenen Bitcoin ile ilgili yıl sonu bitcoin tahminleri hala umutsuz olarak paylaşılmaktadır. Öyle ki bazı tahminciler 2019 sonunda BTC’nin 100 bin dolara çıkacağını söylerken, bazı analistler 1000 dolara kadar düşeceğini iddia etmektedir.

Bitcoin Uzman Yorumları

BTC yorumları aslında yatırımcıları düşündüren paylaşımlardır. Bu nedenle yorumlara yönelik yatırımların yapılmaması çok önemlidir. Ek olarak Bitcoin uzmanları çoğu zaman tahminlerin çok daha ötesinde paylaşımlar yapmaktadır. Bu durum elbette yatırımcıları maddi anlamda zarara uğratabilir. O halde 2019 BTC tahminleri konusunda yapılan yorumlar yerine kişisel analiz yöntemlerine başvurmanız daha mantıklı olacaktır.

2019 yılı için BTC tahminleri tutturan şirket, yeni bir yorum ile gündeme gelmiştir. Dijital varlık araştırma şirketi olan Delphi Digital, BTC’nin yatırımcılar için oldukça cazip bir fırsat olduğu dile getirmiştir. Ayrıca dünyadaki hükümetlerin sayısız makro sorunlarla karşılaştığını söyleyen firma, bu durumun sanal yatırım araçlarına olan ilgiyi artırdığını savunmasına neden olmuştur. Haliyle 2019 tahminlerinde başarı oranını yakalayan bu firma, ilerleyen zamanlarda Bitcoin’in parlayan bir yıldız olmaya devam edeceğini söylemektedir.

İlginizi Çekebilir :  Kara Liste İçinde Olanlar Kredi Çekebilir mi?

Bitcoin Yükselecek mi?

Dünyanın her bölgesindeki ekonomik belirsizliklerin artması, BTC’yi artış yönüne doğru itebilir. Bu durum yeni makro görünümleri beraberinde getirirken yıl sonu bitcoin tahminleri konusunda da fiyatların artışa geçeceğini düşündürmektedir. Yine de son dönemlerde güven vermeyen Bitcoin fiyatları ile ilgili bir süre daha gözlem yaparak yeni sürece hazırlık yapılmalıdır. Öyle ki 2020 yılında BTC fiyatlarının ciddi anlamda düşeceğini söyleyen çok sayıda uzmanın olduğu görülmektedir.


YORUMLAR YAZ