• AMERIKAN DOLARI
  13,4726
  % 0,71
 • € EURO
  15,2894
  % 0,84
 • £ POUND
  18,2713
  % 0,23
 • BITCOIN/TL
  481057,563
  % 1,11
 • ETHEREUM/TL
  33772
  % 2,96
 • RIPPLE/TL
  8.33
  % 5,15
 • ÇEYREK ALTIN
  1.281,00
  % 0,46
 • CUMHURIYET ALTINI
  5.129,00
  % 0,52

Ziraat Bankası SMS İle Kredi

Ziraat Bankası SMS İle Kredi

Teknolojinin gelişimi en çokta bankalara ve bankacılık sistemlerini geliştirmekte ve etkilemektedir. Günümüz teknolojisinin bu denli gelişmesi kimi zaman hayatımızı zorlaştırabiliyor. Bazı zamanlarda hayatımızı çok daha kolay bir hale getirmektedir. Tıpkı Ziraat Bankasının gelişmesini sağladığı SMS işlem sistemi gibi. Bu sistem sayesinde birçok işlemi sadece SMS atarak bankaya gitmeden veya internet bankacılığına giriş yapmadan yapabilmektesiniz. Bu teknoloji sayesinde artık haftanın her günü ve her saati birçok işlemi tek bir SMS ile halledebiliyorsunuz. Artık bankalarda herhangi bir işlem için saatlerce kuyruk beklemeniz SMS gerekmemektedir.

Ziraat Bankasında SMS İle İşlem Yapmak Güvenli mi?

Ziraat Bankası günümüz Türkiye’si içerisinde bulunan en güvenli bankalardan biridir. Ziraat Bankasının kendi içinde geliştirdiği ve hayatımıza yeni bir kolaylık katan mesaj sistemi ile birbirinden farklı birçok işlemi saniyeler içerisinde gerçekleştirebiliyoruz. Bunların tabi ki en başında gelenlerinden birisi Ziraat Bankasında SMS ile kredi çekimidir.

Ziraat Bankası bu sistemin güvenliği için elbette birçok tedbiri almakta ve her gün bilimin ve teknolojinin gelişimi ile bu tedbirleri arttırmaktadır. Bu nedenden ötürü Ziraat Bankası’nda 4747’ye mesaj atarak yapılan her işlem tamamen güvenlidir. Ayrıca banka sistemi sizlere gereken durumlarda uyarı mesajları veya onay mesajları göndermektedir onayınız olmadan elbette herhangi bir işlem yaptırmamaktadır.

Mesaj Yolu İle Kredi Nasıl Çekerim

Ziraat Bankasının şu an onlarca, yüzlerce ve hatta binlerce kişiye sadece SMS atarak birçok işlemi yapmalarını sağlaması sayesinde birçok kişi artık zamanını daha iyi bir şekilde değerlendirebiliyor. Peki, bu sistem nasıl çalışıyor? Ziraat Bankasında mesaj yolu ile kredi çekmek için sadece banka sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “TUKETICI” yazıp boşluk bıraktıktan sonra Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı yazıp, kredi miktarını, vadesi ve aylık gelirinizi de yazdıktan sonra 4747‘ye mesaj atmanız yeterli olacaktır. Yapay zeka sistemleri tarafından sizlerin sicil ve gelir kayıtlarınız incelenmekte ve sizlere ona göre geri dönüş yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir :  Taşıt Kredisi Faiz Oranları - Güncel Faizler

YORUMLAR YAZ
 • Kemal8 ay önce
 • Bankanın kıralı